Inspiracje na marzec

Dziś na blogu kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu również dla tych, co są obłożeni chusteczkami do nosa i lekarstwami.  

Gdy pracuję przy komputerze lubię słuchać w tle muzyki. Ale musi być spokojna, delikatna. Na przykład słucham gry na pianinie Yiruma. Posłuchajcie. Może będzie i Wam towarzyszyć. 

 

 

Myślałam, że nie biorę dragów. A jednak. Bardzo ciekawy artykuł na blogu http://www.nishka.pl/ o pięciu dragach, które dają haj. 

nishka

 zdjęcie ze strony Nishki


Zazwyczaj o dziecku z niepełnosprawnością rozmawia się z jego matką. Tym razem zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Andrzejem Suchcickim, który razem z żoną założył znane w środowisku stowarzyszenie "Bardziej Kochani. Pan Andrzej ma dorosłą córkę z zespołem Downa. Jest filozofem z wykształcenia. Przeczytajcie: To miłość biologiczna - jak powietrze


Jeżeli chcielibyście się podszkolić to na tronie http://www.akademiaparp.gov.pl/ znajdziecie ciekawe kursy. Większość dotyczy rozwoju swojego własnego biznesu, ale są tutaj też kursy o ubiorze do pracy, o redukcji stresu, o negocjacjach, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Trzeba się zalogować do Akademii PARP. Nawet jeżeli nie prowadzicie firmy, to również możecie się zalogować. Podajecie informację, że planujecie to zrobić w przyszłości. 


Znacie stronę www.pinterest.com? Jeżeli nie, to koniecznie zajrzyjcie. Jest to kopalnia wiedzy na różne tematy. Chcecie znaleźć ciekawe ćwiczenia fizyczne? Chcecie poczytać o psach? Chcecie znaleźć ciekawy pomysł na umeblowanie pokoju? Na pinterest.com to znajdziecie. Ale po angielsku. Polskich pinów jest jeszcze mało. Tu jako przykład podaję Wam link do sposobu porządkowania drobiazgów i dokumentów w domu. 


 Znacie historię znikającego Jonasa? Nie? To koniecznie obejrzyjcie. Świetna kampania bezpieczeństwa wyprodukowana przez policję w Lozannie. 

 

 

Oczywiście zapraszam również na moje inne wpisy!

A co Wy byście zaproponowali mi do przeczytania albo do obejrzenia? Jaką muzykę słuchacie gdy pracujecie? Piszcie w komentarzach. 

<

Ja w mediach

          

 

 

 

Olga Komorowska - Bloglovin