O mnie / współpraca

Olga Komorowska

 

 

15 lat temu urodziłam dziewczynkę z zespołem Downa. Było to dla mnie duże przeżycie, chociaż dziś nie wiem, czy bardziej przejęłam się tym, że ma zespół Downa (o którym wtedy nic nie wiedziałam), czy tym, że przyszła na świat o dwa miesiące za wcześnie. 

 

Urodzenie Agaty spowodowało, że moje życie potoczyło się całkiem inaczej niż wcześniej planowałam.

 

 

Przez te 15 lat nie stałam w miejscu. Uczyłam się całkiem nowych dla mnie rzeczy, poznawałam ludzi i siebie, pracowałam. Pomimo tego, że życie dawało czasami w kość, patrzyłam na świat z uśmiechem.

 

Moja wewnętrzna dziecięca radość i ciekawość świata pchają mnie cały czas przez życie. 

 

Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że życie jest OK.  Możemy stawić mu czoła i spojrzeć na nie z zadowoleniem, ale warunkiem jest, żebyśmy mieli na to życie wpływ. 

 

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Interesuję się psychologią społeczną i zachowaniami człowieka. Lubię słuchać opowieści innych ludzi. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Mam dwójkę swoich dzieci i szalonego pudla królewskiego. 

Pracuję i jestem aktywna społecznie. Na Uniwersytecie Gdańskim uczę studentów statystyki i realizuję projekty naukowe. W Fundacji Ja też, piszę i realizuję projekty, które są skierowane do młodzieży z zespołem Downa i do ich rodziców. 

 

Blog OK! Olga Komorowska to mój świat. Moje przemyślenia, moje doświadczenia i wywiady z ludźmi, którzy wydali mi się ciekawi. 

 

Blogi są narzędziem, dzięki któremu istnieje możliwość zwiększenia swojego domowego budżetu. Nie ukrywam, że chcę bloga wykorzystać również w ten sposób. Agata nie będzie w przyszłości osobą samodzielną finansowo. To ja muszę ogarnąć zarówno swoje jak i jej finanse.  

 

Jestem otwarta na propozycje współpracy reklamowej związanej z moimi działaniami, zainteresowaniami i tematami, które opisuję. Angażuję się całą sobą w realizowane przedsięwzięcia i podchodzę kreatywnie do zadań.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to wyślij emaila na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Ja w mediach:

Sesja2 medium

 

Napisałam artykuł, który ukazał się w Tygodniku Powszechnym: Połowiczna opieka

Udzieliłam wywiadu do gazety: Z dodatkowym chromosomem

Napisałam artykuł do Rzeczpospolitej  Rodzice zdani na siebie

Napisałam artykuł w czasopiśmie Bardziej Kochani: Inny wymiar macierzyństwa

Wystąpiłam z córką Agatą w Panoramie Gdańsk (16 minuta programu) Panorama Gdańsk

A tu jest link do wykazu moich publikacji naukowych 

 

 

Pozostańmy w kontakcie!

OK! Olga Komorowska

Tags

© 2017 Newskit. All Rights Reserved.Design & Development by Joomshaper

Szukaj