Pierwsze urodziny bloga

Nawet nie wiem kiedy minął rok, odkąd napisałam pierwszy post na blogu :-). 

 Dwanaście miesięcy temu postawiłam kropkę na końcu zdania w pierwszym moim poście. Po raz pierwszy pojawiłam się na Facebooku. Ja, która wcześniej mówiłam, że FB jest beznadziejny i nie będę z niego korzystać. 

W ciągu tych dwunastu miesięcy bardzo dużo się nauczyłam. Całkiem nowych dla siebie rzeczy. Nauczyłam się obsługi Facebooka, joomli, programów ułatwiających pracę z komputerem. 

W tym okresie poznałam Was. Bardzo się cieszę, że zaglądacie do mnie na bloga, czytacie i komentujecie. Mam dla kogo pisać :-). 

Rośnie grono osób, które czytają moje wpisy. Chciałabym częściej pisać, ale niestety doba ma tylko 24 godziny, a ja mam jeszcze swoją pracę. 

W tym okresie napisałam 103 artykuły. Jest artykuł bajka (test na inteligencję pudla) - bajka o chlebaku. Jest artykuł bardziej osobisty.

Przeprowadziłam wywiady z ciekawymi ludźmi. Bardzo lubię te rozmowy. Uświadamiają mi jak każdy z nas jest inny. 

Nie potrafię wybrać jednego artykułu, tego "naj". Mam ich kilka, a właściwie kilkanaście. Wśród nich jest artykuł: jestem matką niepełnosprawnego dziecka, czytałam Agacie i co się okazało, wciąganie nosem

Agata lubi artykuły o sobie. Siada i sama je czyta. Oczywiście mama pisze za mało o swojej córce :-). 

Jankowi bardzo podobają się wpisy o psach, a przede wszystkim:

Wróć kurwa wróć!

pies

 

 

Antoni, co zrobiłeś swojemu psu

 

pies

 

 


Piszę różne artykuły. Bardzo jestem ciekawa, który artykuł Wam szczególnie się spodobał. Może nie czytacie wszystkiego, tylko artykuły z wybranego zakresu? Napiszcie. Będzie to dla mnie ważna wskazówka. 


 

 

 

Ja w mediach

          

Olga Komorowska - Bloglovin