Inspiracje na kwiecień

Przeczytajcie, spędźcie miło czas, zainspirujcie się. Surykatki już czytają. 

Moja kwietniowa prasówka dla Was:

 

Link do zdjęć czerwonego skrzata dawałam już na FB. Ale muszę jeszcze raz. Uwielbiam tego malucha. Zdjęcia emanują radością, humorem i rodzinnym ciepłem. Zajrzyjcie na blog http://thatdadblog.com/ . Poniżej jedno ze zdjęć z tej strony. Cudne, prawda?

zespół downa

 

Bardzo ciekawy artykuł na temat dzisiejszej młodzieży. Daje do myślenia. Dzieci pierdoły. Hodujemy zombie. 

 

Ciekawostka: FB sprawił, że niewidomi widzą zdjęcia

 

Przeczytajcie ciekawy wpis na blogu Halo Ziemia o mężczyznach, którzy w pewnym momencie swojego życia znaleźli się na wózku inwalidzkim. Pokonali siebie i zostali ojcami. Polecam! 

 

Uwielbiam wpisy na blogu nishka.pl. Polecam wam artykuł o dzieciach i ich czasie wolnym, a właściwie jego braku, o wyobraźni i o nudzie: Mamo mój terminarz pęka w szwach! Zlituj się nade mną i oddaj mi mój wolny czas. 

 

Bardzo ciekawy polski eksperyment przeprowadziła fundacja ""Dbam o mój zasięg. Przeczytajcie artykuł na temat detoksu od Internetu. Tu jest fragment "Dużo łatwiej trzy dni bez sieci było więc przeżyć tym uczestnikom badania, którzy mają w życiu pasje, czytają książki albo udzielają się społecznie. Natomiast dla młodzieży, która nie ma pomysłu na siebie, jest bierna i mało kreatywna, czas eksperymentu był bardzo trudnym doświadczeniem" .

 


Jak Wam się podoba moja lista? Napiszcie, co Wy ciekawego przeczytaliście, zobaczyliście w Internecie.  


 

A tu linki do moich artykułów

Lekcja szczęścia

Jak nas oszukują sprzedawcy

Jak zachęcic dziecko do czytania

5 sposobów na szczęście

Ja w mediach

          

Olga Komorowska - Bloglovin