Kawa z miętą #2

Zapraszam do ciekawych wpisów, które znalazłam w Internecie. Znajdziesz tu coś o pośladkach, pamiątkach, przemocy, kobietach, halloween i śmieciach. 

 

O jędrnych pośladkach

O tym, jak mężczyzna ćwiczy z Chodakowską, żeby ujędrnić pośladki. Popłakałam się ze śmiechu czytając. "- 10:43 Oddech przyspiesza, wytrzymaj jeszcze chwilę. Nowe dżinsy! Nowe szorty! - Chyba pomyliłem budynki, wydawało mi się, że idę na fitness, a wylądowałem na wyprzedaży w Galerii Krakowskiej"  

Zajrzyj na blog Stayfly.   

 

O gromadzeniu pamiątek

 Z życiowym przesłaniem na koniec. "Kiedy je otrzymywałam, te wszystkie dyplomy, one… były obietnicą życia, jakie mnie czeka. A potem przytrafiło mi się złamanie."

Zajrzyj na bloga Jasonhunt.pl

 

O przemocy na dzieciach

Bardzo przejmujący reportaż. "Wieczorem 6 lutego 2006 roku Barbara Domaradzka z Rybnika zadzwoniła na policję. Jej syn Mateusz wyszedł poślizgać się na górce zwanej „Depta” i nie wrócił. Rozpoczęto poszukiwania. Policja użyła psów tropiących"

Zajrzyj na stronę Justyny Kopińskiej

 

O kobietach świata

Tych najbardziej wpływowych. "Statystyki dotyczące liczby kobiet na wysokich stanowiskach w dalszym ciągu są mało obiecujące. Według badań przeprowadzonych przez Catalyst, organizację non-profit, która śledzi parytet płci w miejscu pracy, kobiety zajmują zaledwie 4 proc.  tzw. biur narożnych (najbardziej pożądanych biur ze względu na okna na obu ścianach zewnętrznych, w których najczęściej zasiadają osoby na najwyższych stanowiskach) wśród firm z indeksu S&P 500 oraz piastują jedynie 25 proc. stanowisk decyzyjnych lub wyższego szczebla". 

Zajrzyj na stronę forbes.pl

 

O Halloween  

O tym, skąd pochodzi nazwa Halloween. "W Polsce coraz popularniejsza staje się zabawa dzieciaków w zbieranie słodyczy. Wiele osób uważa, że to niedobrze, że obce tradycje pchają się do słowiańskich domów".

Zajrzyj na blog wittamina.pl

 

O wyrzucaniu śmieci

Poradnik, o tym co, gdzie i jak mamy się pozbywać z domu.  "Chusteczki nawilżające należą do odpadów hiegienicznych. Trafiają więc do pojemnika na odpady zmieszane" . 

Zajrzyj na stronę http://zglowa.com/

 

A jeżeli chcesz przeczytać moje wpisy, to zajrzyj tutaj:

Zęby w zadek - oczywiście nie w Twój, ale mój. 

Wróć! kurwa wróć! - To nie do Ciebie.

Kim Ty jesteś Downie? - no właśnie, kim?

Chcesz być bardziej kreatywny/kreatywna? - to obowiązkowy wpis dla Ciebie.

 


Wybrałam dla Ciebie strony, które wzbudziły moje zainteresowanie. Jeżeli masz coś dla mnie, wrzuć link do komentarze. Z chęcią przeczytam.  

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to podaj go proszę dalej. 

 

Miłego dnia!

Olga Komorowska Ok blog


 

 

 

 

 

 

Ja w mediach

          

Olga Komorowska - Bloglovin