Mój artykuł w Tygodniku Powszechnym

Dobrze znam problemy rodziców wychowujących dziecko z niepełnosprawnością. Problemy, dla których nie ma jeszcze systemowych rozwiązań. 

Napisałam artykuł "Połowiczna opieka", który opisuje te problemy. Redaktor Działu Krajowego Tygodnika Powszechnego Piotr Bravo uznał podjęty przeze mnie temat za ważny. Przeczytajcie. Ważne jest, żebyśmy zdawali sobie sprawę z kłopotów i trudności, które muszą pokonać niektórzy z nas. 

Artykuł można przeczytać za darmo po zalogowaniu, ponieważ trzy artykuły w tygodniu można przeczytać bez opłat.  tygodnik powszechny

Artykuł "Połowiczna opieka"

Artykuł okazał się na tyle ważny, że w porannym przeglądzie prasy w radiu Tokfm redaktor Piotr Kraśko zachęcał do czytania właśnie mojego artykułu. Cytuję jego wypowiedź: " (...) wyrzut skierowany do nas wszystkich. Pisze o tym Olga Komorowska w tekście pt. "Połowiczna opieka". W bardzo prosty sposób opisuje dramat wielu z tych rodziców. Posłuchajcie Państwo: tu redaktor Piotr Kraśko czyta fragment mojego artykułu. Ta trudność w zorganizowaniu wakacji okazuje skalę kłopotów, jakie mają rodzice - ludzie których spotykamy codziennie. Bardzo namawiam do przeczytania tekstu Olgi Komorowskiej z Tygodnika Powszechnego".

Możecie odsłuchać wypowiedź redaktora Piotra Kraśko -  informacja o artykule od 2:54 do 4:44

;

Zapraszam również do czytania:

Agata odkrywa swoją niepełnosprawność

Kim ty jesteś Downie

Czytałam Agacie i co się okazało 

Co postanowiłam 12 lat temu

Ja w mediach

          

 

 

 

Olga Komorowska - Bloglovin