O mnie / współpraca

Olga Komorowska

 

Witaj!

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Interesuję się psychologią społeczną, zachowaniami człowieka i zasadami edukacji. Lubię słuchać opowieści innych ludzi. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Realizuję projekty naukowe i projekty związane z rozwojem młodzieży z zespołem Downa. Mam dwójkę swoich dzieci - Agatę i Janka i szalonego pudla królewskiego - Dario. 

Piętnaście lat temu urodziłam dziewczynkę z zespołem Downa. Było to dla mnie duże przeżycie, chociaż dziś nie wiem, czy bardziej przejęłam się tym, że ma zespół Downa (o którym wtedy nic nie wiedziałam), czy tym, że przyszła na świat o dwa miesiące za wcześnie. 

 

Urodzenie Agaty spowodowało, że moje życie potoczyło się całkiem inaczej niż wcześniej planowałam. 

 

Uczyłam się całkiem nowych dla mnie rzeczy, poznawałam ludzi i siebie, podejmowałam trudne decyzje. Życie dawało czasami w kość. Czasami musiałam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Pomimo tego, patrzyłam na świat z uśmiechem i z wiarą w innych ludzi.

 

 

Wiem, że możemy stawić czoła życiu i spojrzeć na nie z zadowoleniem, ale warunkiem jest, żebyśmy mieli na to życie wpływ, rozumieli zachowanie ludzi i szukali rozwiązań, gdy staniemy przed ścianą. 

 

Piszę bloga, żeby podzielić się z innymi swoim bogatym doświadczeniem życiowym i wiedzą, ale też, żeby uzyskać dodatkowy dochód dla rodziny.  

 

Jestem otwarta na propozycje współpracy reklamowej związanej z moimi działaniami, zainteresowaniami i tematami, które opisuję. Angażuję się całą sobą w realizowane przedsięwzięcia i podchodzę kreatywnie do zadań.

 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to wyślij emaila na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Ja w mediach:

Sesja2 medium

 

Napisałam artykuł, który ukazał się w Tygodniku Powszechnym: Połowiczna opieka

Udzieliłam wywiadu do gazety: Z dodatkowym chromosomem

Napisałam artykuł do Rzeczpospolitej  Rodzice zdani na siebie

Napisałam artykuł w czasopiśmie Bardziej Kochani: Inny wymiar macierzyństwa

Wystąpiłam z córką Agatą w Panoramie Gdańsk (16 minuta programu) Panorama Gdańsk

A tu jest link do wykazu moich publikacji naukowych 

 

 

Pozostańmy w kontakcie!

Olga Komorowska

Follow Me

Zapisz się do Newslettera

ciekawe dodatki

© 2017 Newskit. All Rights Reserved.Design & Development by Joomshaper

Szukaj