4 ciekawe aplikacje do zainstalowania w Twoim telefonie

Ostatnio zainstalowałam bardzo ciekawe aplikacje w swoim telefonie. Zobacz! ? Też Ci się przydadzą.  

Daily Water 

O tym, że wodę należy pić codziennie, szklankami, wie każdy z nas. Ale czy pijecie faktycznie te zalecane dwa litry? Ta aplikacja kontroluje za nas ilość wypijanej wody.
Podajesz płeć, swoją wagę, godzinę pobudki i godzinę pójścia spać - jest tak łaskawa, że w nocy nie budzi brzęczeniem, bo czas na szklaneczkę wody. Dodatkowo podajesz również wielkość szklanki/kubka/butelki, z której pijesz wodę. U mnie co godzinę komórka brzęczy i domaga się podania ilości wypitej wody. I o zgrozo! Od kilku dni mam zainstalowaną apkę i jeszcze nigdy nie osiągnęłam normy 100%! A żeby było miło i przyjemnie, to w miarę pitej przeze mnie wody, rośnie w górę roślinka. Można też obejrzeć wykresy picia wody w ciągu miesiąca. Świetna kontrola

 Time Meter

Tyle się mówi o dobrym zarządzaniu swoim czasem. Time Meter oblicza ile czasu spędzamy nad daną czynnością. Sprawdzamy ile czasu zajęło nam czytanie FB, ile czasu pisaliśmy raport dla szefa. Sprawdzamy ile czasu poświęcamy na nasze przyjemności. Oczywiście definiujemy sami swoje zadania. Zadania można zaznaczać innymi kolorami. Można również tę aplikację połączyć z google calender. Czas spędzony nad różnymi czynnościami oglądamy w układzie dziennym, tygodniowym i miesięcznym. No i wtedy się okazuje, na co marnotrawimy nasz cenny czas. Stajemy się panami swojego czasu. 

W Internecie przeczytałam bardzo mądre zdanie:

Codziennie dostajesz od życia 1440 darmowych minut. Wykorzystaj je, bo niewykorzystane nie przechodzą na następny dzień.

Ta aplikacja w tym pomoże. 

 Afterlight

Jest to program do obróbki zdjęć w aparacie z androidem. Posiada mnóstwo możliwości. Zdjęcia można zapisać w trzech różnych rozmiarach. Poniżej wynik mojej zabawy z tą aplikacją.

Pierwsze zdjęcie jest zdjęciem oryginalnym - bez poprawek. 

A tu po zastosowaniu Afterlight. 

zdjęcie kwiat

hebe

 Mahjong3

Ponieważ rozrywka jest też potrzebna, to wypróbujcie Mahjong3. Ta gra nie wymaga myślenia. Ja przy niej odpoczywam. Resetuje mi się mózg od pracy.Gra wymaga jedynie spostrzegawczości i szybkości. Niektóre znaczki są tak do siebie podobne, że się mylą. 

A Wy z jakich ciekawych aplikacji korzystacie? Co byście polecili? 

 

Zobacz, czy ci nie umknęło:

O zabójczym efekcie pierwszego wrażenia

Dario, coś ty narobił w moim życiu

Jaką moc mają słowa?

Mięso z gardła i na patelnię

Ja w mediach

          

 

 

 

Olga Komorowska - Bloglovin