Ankieta

Badanie ankietowe

Olga Komorowska

 

Badanie satysfakcji z pracy osób zajmujących się osobami z niepełnosprawnością intelektualną

 

KLIK: . Ankieta - satysfakcja

 

Wiem, jak mało się mówi o pracy pedagogów, terapuetów i nauczycieli działających na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Czy ta praca jest bardzo ciężka? Czy daje satysfakcję? Czy osoby takie czują wypalenie zawodowe? Czy mają problem z wyruszeniem do pracy w poniedziałek? A jeżeli tak, to dlaczego? Czy ich wynagrodzenie jest za niskie? Może czują na sobie zbyt dużą odpowiedzialność? Czy jest to praca doceniana przez rodziców? Przez państwo? 

Właśnie między innymi na takie pytania chcę znaleźć odpowiedź razem z dr Agatą Borowską-Pietrzak i nie zostawię tych informacji dla siebie. Wyniki moich ostatnich badań dotyczących jakości życia rodzin z dorosłą osobą z niepełnosprawnością intelektualną dostępne będą już za chwilę - wydawnictwo Impuls właśnie drukuje książkę na ten temat. 

Moje badania mają charakter naukowy. Ponieważ działam na rzecz środowiska związanego z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, zależy mi, żeby wyniki badań miały również praktyczne zastosowanie. Chcę, żeby o sytuacji pracowników zajmujących się osobami z niepełnosprawnością intelektualną dowiedziały się zarówno kręgi odpowiedzialne za podejmowanie decyzji, jak również członkowie społeczeństwa, którzy są obok nas.

Bez Państwa wsparcia i zaangażowania, nie uda się przeprowadzić badania i o naszej sytuacji nikt się nie dowie. Prosimy o wypełnienie ankiety, ponieważ od tego, ile osób wypełni kwestionariusz, zależy jakość uzyskanych wyników.

 

KLIK: Ankieta - satysfakcja

Bardzo dziękuję za zaangażowanie

 

 

Ja i Facebook

© 2017 Newskit. All Rights Reserved.Design & Development by Joomshaper

Szukaj