Loty Warszawa Majorka

0
18
Rate this post

Kierunek: Majorka!

Kiedy sezon wakacyjny w pełni, Polacy zacierają ręce ze szczęście! Od tego roku ruszyły bezpośrednie loty Warszawa Majorka!

Niestabilna pogoda w naszym kraju i ciągle zmieniająca się aura sprawia, że coraz chętniej planując wypoczynek decydujemy się na loty za granicę. Do najbardziej popularnych letnich destynacji, oprócz gorących Włoch, Grecji, Portugalii, Malty czy Cypru dołącza największa na Morzu Śródziemnym hiszpańska wyspa – Majorka! Loty Warszawa Majorka mają atrakcyjne ceny, dlatego od tego roku na wypoczynek w tym raju na ziemi możemy zabrać całą rodzinę czy grupę przyjaciół. Wystarczy, że z wystarczającym wyprzedzeniem zaplanujemy całą wyprawę. W tym celu skorzystać możemy z licznych ofert biur podróży lub samodzielnie podjąć się organizacji wakacyjnej wycieczki. Pamiętajmy, że loty Warszawa Majorka cieszą się dużą popularnością, dlatego bilety na loty wyprzedają bardzo szybko.

Za odpoczynkiem na tej wyspie przemawia nie tylko piękna pogoda, egzotyczna przyroda, ale też długie pasma niekończących się plaż i liczne skałki i jaskinie. Majorka obfituje też w liczne zabytki, wśród których znajdują się prawdziwe perły architektury – katedry, zamki oraz domy mieszkalne patrycjuszy. Dzięki temu, że Majorka oferuje tak zróżnicowany krajobraz, wyspa często staje się świetną scenografią do sesji ślubnych. Wiele agencji fotograficznych proponuje młodym loty na trasie Warszawa Majorka i wykonanie tam pamiątkowych zdjęć.

Dzięki temu, że loty są bezpośrednie, dotarcie na wyspę zajmuje maksymalnie 3 godziny, dlatego wiele par decyduje się na wyjazd zaraz po ślubie. Tam zrobić mogą nie tylko wyjątkową sesję, ale cieszyć się odpoczynkiem podczas całego miesiąca miodowego!