Loty Warszawa Barcelona

0
15
Rate this post

Stolica Katalonii na wyciągnięcie ręki

Wielu rodowitych mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego mówi o sobie, że nie są Hiszpanami, ale podkreśla, że są Katalończykami. Ich wyraźne poczucie niezależności przejawia się m.in. w języku katalońskim, który różni się od oficjalnego hiszpańskiego oraz tym, że za najważniejsze miast w kraju uważają nie Madryt, ale Barcelonę.

Uruchomione niedawno loty Warszawa Barcelona pozwalają turystom z całej Polski zobaczyć na własne oczy, jak wygląda jedno z najpiękniejszych miast świata oraz przekonać się, czym stolica Katalonii różni się od reszty Hiszpanii.

Dzięki temu, że te loty odbywają się kilka razy w tygodniu, możemy z łatwością zaplanować naszą podróż w dogodnym dla nas terminie. Loty Warszawa Barcelona największą popularnością cieszą się oczywiście w sezonie wakacyjnym. Wtedy miasto odwiedza mnóstwo turystów, którzy nie tylko korzystają z pięknej pogody, spacerują po długich i szerokich plażach, ale także zwiedzają niepowtarzalne zabytki miasta.

Co ważne, Warszawa uruchamiając loty do Barcelony pomyślała o wszystkich podróżujących – tych, którzy mają do wykorzystania długie tygodnie wakacji oraz tych, którzy mogą pozwolić sobie na wyjazd tylko w weekendy. Loty Warszawa Barcelona odbywają się w piątek, a na niedzielę możemy zaplanować powrót. Ponadto dzięki licznym promocjom, ceny biletów są atrakcyjne i dopasowane do kieszeni Polaków.

Dzięki temu, na takie loty pozwolić mogą sobie nie tylko najbogatsi, ale całe rodziny z dziećmi. Co ważne, podróż dla najmłodszych wcale nie będzie męcząca, ale bardzo ekscytująca! Loty Warszawa Barcelona trwają niecałe dwie godziny, a podczas lotu z okna podziwiać można tak piękne widoki, jak chociażby pasma włoskich Alp.