Miss Polonia Warmii i Mazur 2017

0
22
Rate this post

Najpiękniejsze z Warmii i Mazur

W hotelu Kopernik w Olsztynie odbył się bal karnawałowy połączony z galą, na której wybrano 28. Miss Warmii i Mazur 2019. Do wielkiego finału zakwalifikowało się 12 kandydatek, które poza tytułem walczyły o nagrodę główną w wysokości 15.000 zł. Miss Warmii i Mazur 2019 wybrana została Karolina Wasilewska z Morąga. Tytuł I Wicemiss przyznano Natalii Schröder z Olecka, II Wicemiss Valentinie Macierzewskiej z Mikołajek, a prawo do tytułowania się III Wicemiss Warmii i Mazur otrzymała Alicja Biegalska z Olsztyna.

Konkursowi, z powodu niezwykle wyrównanego tym roku poziomu, towarzyszyły gorące emocje. Przyznano również tytuły komplementarne. I tak Miss Hotelu Kopernik została Karolina Obuchowska z Gołdapi, Miss Azulena Natalia Schröder z Olecka, a Miss Twoje Krajobrazy Natalia Włodecka z Olsztyna.

Wybory Miss Warmii i Mazur są jak co roku, ważną datą w kalendarzu konkursów o tytuł najpiękniejszej Polki. Warto przypomnieć, że zwyciężczyni konkursu Miss Warmii i Mazur z 2015 r. wybrana została najpiękniejszą Polką, zakładając koronę Miss Polski 2015. W roku 2016 Izabella Krzan, III Wicemiss Warmii i Mazur 2014 zdobyła tytuł Miss Polonia 2016.