Miss Warmii i Mazur 2019

0
17
Rate this post

Miss Warmii i Mazur, czyli regionalny konkurs piękności

Ludzie od wielu lat ciągle poszukują rozrywki. Już w Starożytnym Rzymie miejsce miały na przykład walki gladiatorów, które zapewnić miały ludności rzymskiej odpowiednią zabawę.
Dzisiaj jednak czymś mniej brutalnym, ale równie fascynującym są konkursy piękności. Kandydatki takich konkursów biorą udział w pewnym sensie w zawodach, które nierzadko są pełne wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Pokusić się można o stwierdzenie, iż konkursy te są sztuką, a kandydatki biorące w nich udział są osobliwymi dziełami sztuki.
Wyróżniamy lokalne, regionalne konkursy piękności, a także te na wyższą skalę, czyli światowe.
Idealnym przykładem regionalnego konkursu piękności jest Miss Warmii i Mazur. Jest to najstarszy, regionalny konkurs, ponieważ organizowany jest od 1990 roku. Organizatorem konkursu jest Belvedere. Jak sama nazwa wskazuje, konkurs ten dotyczy Warmii i Mazur.
Oferuje on atrakcyjne nagrody, bowiem zwyciężczyni konkursu liczyć może na samochód osobowy, nagrodę pieniężną lub bezpośredni wyjazd na konkurs międzynarodowy. Miss Warmii i Mazur to niewątpliwie jeden z najlepszych i najpopularniejszych konkursów piękności w Polsce.