Loty na Teneryfe

0
29
Rate this post

Kiedyś życie było prostsze, brało się plecak, wsiadało na rower i jechało byle gdzie. Gdziekolwiek się nie dojechało i tak było dobrze. Jak dobrze poszło można było wyspać się w namiocie, ostatecznie dobrym rozwiązaniem było również spanie pod gołym niebem.

Z wiekiem oczekiwania wobec wczasów się zmieniają, kiedy zaczęło się poznawać dziewczyny bardzo popularne były loty na Teneryfe, wybranka niezależnie od swoich preferencji wczasowych zawsze była zachwycona kiedy widziała bogactwo otaczającej natury. Między nami mówiąc zawsze też myślała, że cała wycieczka jest zdecydowanie droższa, niż mogłoby się wydawać.

Niestety, z czasem wybranka przestaje być tak atrakcyjna i miła jak dawniej i to oznacza, że stała się żoną. Jeżeli wpadliśmy po uszy to wraz z nią kroczą małe pędraki zwane dziećmi i wszystko wskazuje na to, że im również należałoby zapewnić wczasy. Gdzie zatem pojechać z całą rodziną? Oczywiście każdy musi sobie odpowiedź udzielić zgodnie z własnym sumieniem – i przede wszystkim portfelem. Ja powiem tylko, że wyjścia z plecakiem i namiotem nikomu bym nie zalecał.